PROHLÍDKOVÉ TRASY A VSTUPENKY

Základní okruh

50minutová komentovaná prohlídka Památníku Tomáše Bati, v rámci které vás průvodce seznámí s historií a architekturou budovy. Dozvíte se také příběh vzniku a proměn této radikální zlínské stavby. Výklad je obohacen o povídání o životní cestě Tomáše Bati; od začátků jeho podnikání až po jeho tragický konec. K tomu vám představíme osobnost Františka Lýdie Gahury – autora Památníku, jenž vytvořil dílo, které má navždy připomínat geniálního podnikatele a je i symbolem samotného Zlína.

Délka prohlídky: 50 minut
Max. kapacita: 30 osob / skupina
Základní vstupné: 149 Kč
Snížené vstupné: 99 Kč (děti od 7 let do 15 let, studenti do 26 let, senioři, držitelé ZTP a jejich doprovod)
Rodinné vstupné: 299 Kč (2 dospělí + 1 až 2 děti do 15 let)
Skupinová sleva: 10 % pro skupinu nad 15 osob
Vstup zdarma: děti do 6 let, pedagogové doprovázející školní skupiny

Standardní výklad je v českém jazyce, ale na základě předchozí domluvy lze objednat také prohlídku v anglickém, případně německém jazyce, a to na e-mailu: pamatnikbata@zlin.eu. Na místě je možno využít i audio průvodce v AJ a NJ.
Pro neslyšící je dostupný psaný výklad v ČJ, AJ, NJ.

VSTUPENKY PRO JEDNOTLIVCE
Vztahuje se na jednotlivé návštěvníky nebo skupinu čítající max. 15 os. včetně dětí.

 

VSTUPENKY PRO SKUPINY NAD 15 OSOB
Skupiny objednávejte přes e-mail:  pamatnikbata@zlin.eu a v textu uveďte požadované datum a čas návštěvy, počet osob, vaše jméno, příjmení (nebo název organizace) a tel. kontakt. 

Edukační program pro děti

Plnohodnotně uzpůsobené prohlídkové trasy určené dětem předškolního věku a žákům 1. stupně ZŠ. Hlavní osou programu s lektorkou je speciální pracovní sešit – komiks o historii Památníku, od kterého se odvíjí poutavé a interaktivní úkoly. Děti mohou poznat, jaký byl osud výjimečné architektonické stavby, kdo byl Tomáš Baťa a František Lýdie Gahura, nebo proč se Památníku říká „zářící krystal“. Dětští návštěvníci se mohou těšit na zážitkovou tvůrčí hru, prostorovou tvorbu, komiks a kreslení nebo koláže v Infopointu Památníku, kde si užijí tvořivou dílnu v dětském koutku.

Délka programu: 45 minut strávených v Památníku a 45 minut koncipovaných v Infopointu

Max. kapacita: 20 dětí s doprovodem

Cena: 99 Kč / 1 dítě

Při rezervaci / nákupu vstupenek pro jednotlivce můžete pro výběr jen edukačního programu kliknout v levém horním rohu v rozbalovací šipce na výběr okruhů a zvolíte „Edukační program PTB“. Následně v pravém horním rohu si vyberete termín a čas programu.

VSTUPENKY PRO JEDNOTLIVCE
(RODINY S DĚTMI)

Vztahuje se na jednotlivé rodiny s dětmi (1 doprovod má ke každému dítěti vstupenku zdarma).

 

VSTUPENKY PRO ŠKOLNÍ SKUPINY

Pedagogický doprovod má nárok na vstupenku ke školní třídě zdarma, kterou obdrží až na místě v Infopointu Památníku.