• Komerční pronájem – focení a video

Další typ pronájmu, který nově nabízíme, je komerčního charakteru. Zájemci z řad umělců, designérů, módních návrhářů, tanečníků, fotografů, apod. si mohou Památník pronajmout např. za účelem fashion focení, nafocení uměleckých a výtvarných děl, natáčení video klipu či performance.

Fotogalerie:

 

  • Komerční pronájem – kulturní akce, eventy

Prostory Památníku Tomáše Bati je možno si pronajmout také za účelem konání speciálních slavnostních akcí.

Fotogalerie:

 

  • Nekomerční pronájem – soukromé focení

Pro soukromou (osobní) potřebu lze Památník pronajmout kupříkladu k rodinnému focení, srazu spolužáků, aj. Tento typ pronájmu slouží jen pro soukromé účely a osobní pořízení fotografií.

 

  •  Nekomerční pronájem – studentské projekty

Jedná se o zvýhodněný pronájem, při kterém poskytujeme studentům prostory Památníku Tomáše Bati bezplatně. Rádi podporujeme mladé lidi, kteří mají zájem v Památníku realizovat např. své ročníkové práce bez dalšího komerčního využití.

Fotogalerie:

 

Důležité informace! Svou žádost se zájmem o pronájem Památníku Tomáše Bati je potřeba odeslat na e-mail: pamatnikbata@zlin.eu. Prosíme, kromě krátkého představení svého záměru dále uveďte předpokládaný termín, časový interval a počet účastníků. Na základě takto formulovaného e-mailu obdržíte další pokyny. Každá žádost se schvaluje individuálně s ohledem na daný projekt.

Aktuální platný ceník pronájmu najdete zde: https://pamatnikbata.eu/cenik/

Úhrada za schválený pronájem je realizována až zpětně na základě fakticky stráveného času v objektu formou fakturace.